Hakkımızda

Sektöründe 25 yıllık tecrübe ve birikim ile kurulan Vianos Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.,  uzman olduğu ürün grubunda, dünyanın ve Türkiye’nin en kaliteli gıda üreticilerinin ürünlerinin ve markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Vianos Gıda, portföyünde bulunan ürün gruplarının sadece satış ve dağıtımını gerçekleştirmekle kalmayıp, bu ürünlerin bilinirliğini arttıracak pazarlama faaliyetleri ve ürün grubunu geliştirecek inovatif çalışmalar ile de markaları desteklemektedir.

Tüm departman çalışanlarımızın gıda sektörü tecrübesinin bulunuyor olmasının avantajıyla faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hem iş ortaklarımıza hem de ürünlerimize değer katarak, tüm iş süreçlerimizin   temeline “kalite” olgusunu oturtuyoruz.

Geçmiş tecrübelerimizden yola çıkarak, uzman olduğumuz ana iş kolları olan “kahve” ve “ton balığı” ürün gruplarında Türkiye’nin dört bir yanında bulunan bayilerimiz, iş ortaklarımız, EDT (horeca) kanal müşterilerimiz ve perakende satış noktalarında “kaliteyi” tüketiciler ile buluşturuyoruz.

EDT (horeca) kanalı müşterilerimizde görev alan ve ürünlerimizi tüketicilere sunan şef ve baristalara, anlaşmalı olduğumuz uluslararası eğitim okullarının güvencesi altında, eğitim imkanı sunarak destekliyor ve sektöre değer katıyoruz.